Vs1.jpg

Встановлення пам'ятника є свого роду підсумком нашої роботи. Адже дуже важливо, щоб виготовлений монумент протягом тривалого часу залишався в статичному положення, не залежно від погодніх та інших умов. Оскільки ми звикли відповідально ставитися до будь-якого завдання, розміщуємо невеликий звіт про виконану роботу.

Детальніше

h20.jpg

Художнє оформлення пам'ятників - це не менш відповідальна справа, ніж його встановлення. Адже кожен погодиться з думкою, що навіть дуже якісно виготовлений пам'ятник не буде довершеним, якщо портрет померлої людини не схожий. Тож і підходити до теми художнього оформлення треба не менш серйозно, ніж до вибору моделі пам'ятника.

Детальніше

h001.jpg

Створення скульптури: творчий процес в деталях

Надмогильні пам'ятники можуть бути різними. Одним із способів увіковічення пам’яті про рідну та близьку людину є ритуальна скульптура. Цей різновид надмогильних пам'ятників є одним з найдавніших. Звичайно, в далекому минулому подібні пам'ятники встановлювали лише відомим та заможним людям. Проте з розвитком людства давнє ремесло скульптури не було забуте, і саме тому ми і в сьогоденні можемо увіковічнити пам'ять про кохану людину скульптурою.

Детальніше