B008.jpg

Про нас

Наше приватне підприємство «Кардокс» було створене в 2005 році в м.Житомирі. Спочатку підприємство проводило свою діяльність в сфері надання житлово-комунальних послуг. Після спільної роботи із спеціалізованим комбінатом по наданню ритуальних послуг, зокрема виготовлення пам’ятників із граніту, керівництвом підприємства було прийняте рішення роботу з гранітними виробами зробити основною.

Основною діяльністю підприємства є виготовлення якісних і красивих робіт з граніту за різними цінами (в залежності від побажань та фінансових можливостей клієнта).

На весь асортимент продукції, що виробляється, - пам’ятники з граніту, підвіконня з граніту, балясини з граніту, гранітну плитку, квітники з граніту, вази з граніту, художні роботи та фотокераміку на граніті, скульптури з граніту чи мармуру, ми даємо гарантію.

Терміни виготовлення – від одного дня для адресних табличок, портретів на граніті, надгробних плит (залежить від складності роботи, походження каменю та наявності його на складі підприємства). Виготовлення інших виробів виконуємо в оговорені із замовником терміни.

Портрети та гравірування виконуються в чорнобілому або кольоровому варіантах. Написи на камені наносимо ручним, напівавтоматичним або автоматичним способами. Можливе прикрашення написів різним кольором, в тому числі сусальним золотом.

Наявність великого досвіду виготовлення виробів з граніту, відповідальних і досвідчених працівників, якісний інструмент дають нам можливість гарантувати високу якість готової продукції.

За бажанням замовника проводимо роботи по доставці, встановленню (монтажу) пам’ятників, підвіконь, квітників, бордюрів на договірній основі.

Підприємство працює як на договірній, так і на бездоговірній основі з фізичними та юридичними особами, підприємствами усіх форм власності, бюджетними організаціями. Форма оплати за виготовлену продукцію за вибором замовника. Ми працюємо за умови обов’язкової передплати, розміри якої обговорюються при оформленні замовлення.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте сервіс і якісне обслуговування.

З повагою, колектив ПП «Кардокс»