Наш сервіс

Виготовлення скульптури

На нашому підприємстві ви також маєте можливість замовити намогильну скульптуру з граніту та мармуру. Постійна робота з клієнтом, від початку замовлення до передачі виробу, надають змогу втілити всі побажання в камені. Робота над скульптурою має декілька етапів. Етап перший, це виготовлення макету скульптури з глини. На цьому етапі замовник може вносити корективи до повного погодження макету. Етап другий, коли з замовником узгоджено макет скульптури, починається робота на камені шляхом виготовлення точної копії скульптури, яка була погоджена з клієнтом. Детальніше про сам процес створення скульптури можна прочитати тут.


Виготовлення табличок

На замовлення клієнта ми можемо виготовити адресну табличку, пам'ятний знак, меморіальну плиту необхідних розмірів та форми.


Встановлення пам'ятників

Коли замовник встановлює пам'ятник самостійно, без участі працівників нашого підприємства, замовник отримує пам'ятник вже з підготовленимми технічними отворами для подальшого самостійного встановлення.
В тому випадку, якщо пам'ятник встановлює наше підприємство, доставка враховується в суму встановлення.
Встановлення здійснюється з використанням якісних клеючих та зв'язуючих матеріалів. При зклеюванні гранітних виробів використовується клей якісного виробника, який надає гарантію на клейку до тридцяти років. Тож можете бути впевні в кваліфікованій та якісній роботі по встановленню пам'ятника