h20.jpg

Художнє оформлення пам'ятників

Художнє оформлення пам'ятників - це не менш відповідальна справа, ніж його встановлення. Адже кожен погодиться з думкою, що навіть дуже якісно виготовлений пам'ятник не буде довершеним, якщо портрет померлої людини не схожий. Тож і підходити до теми художнього оформлення треба не менш серйозно, ніж до вибору моделі пам'ятника.

Перше, на що потрібно звернути увагу, - це вибір фото. Не обов'язково щоб фото було великого розміру, воно може бути навіть 1.5×2см. Зазвичай ми не звертаємо увагу на такі фото, а дарма. Найякісніші фото студійні, але звісно не всі портрети на пам'ятниках вибиваються з таких фото, також підходять фотографії любительські, на яких чітко видно головні риси кожної людини: очі, ніс, губи і навіть зморшки.

Якщо ви розлядаєте нанесення портрету на фотокераміці, то підхід до подібних портретів такий самий. Фото, які потрібні для кераміки, мають бути максимально якісні.

Фотокераміка

Як приклад роботи з фотографією не надто якісного зразку. Також, потрібно було використовувати фоторедактор та фантазію нашого художника.
З першого фото потрібно було взяти військову форму, з другого фото - лице, і на третьому фото закінчена робота.

Зразок роботи

Також надають довершеного вигляду пам'ятнику різні супутні елементи чи зображення - розп'яття, квіти, пейзажі, ангелочки тощо. Приклади подібних робіт Ви можете побачи тут

Пташечки