Створення скульптури: творчий процес в деталях

Створення скульптури: творчий процес в деталях

Надмогильні пам'ятники можуть бути різними. Одним із способів увіковічення пам’яті про рідну та близьку людину є ритуальна скульптура. Цей різновид надмогильних пам'ятників є одним з найдавніших. Звичайно, в далекому минулому подібні пам'ятники встановлювали лише відомим та заможним людям. Проте з розвитком людства давнє ремесло скульптури не було забуте, і саме тому ми і в сьогоденні можемо увіковічнити пам'ять про кохану людину скульптурою.

Скульптура може бути різною: портрети, бюсти, повнозростові статуї або абстрактні скульптури. Найчастіше готова скульптура відображає особливості рис покійного, якими вирізнялася людина при житті, або виражають біль та скорботу від втрати близької людини.

Виготовлення скульптури надзвичайно трудоємкий процес, який має два етапи.

Перший етап – підготовчий. Відбувається обговорення загального вигляду, матеріалу виготовлення, створюються ескізи і, на завершення підготовки, виготовляється макет скульптури. Макет наш скульптор ліпить із глини, адже глина пластична і дає змогу в присутності замовника коригувати скульптуру. Після узгодження зовнішнього вигляду та окремих деталей надходить черга наступного етапу.

Другий етап – реалізація глиняного макета в камені. Безпосередньо робота з каменем розпочинається з підбору необхідної за розміром і фактурою камінної брили. Ми використовуємо лише найкращі зразки природнього каменю. Далі наш скульптор творчо та відповідально виконує просторову розмітку майбутньої скульптури. За допомогою спеціальних різців під впевненими професійними ударами із звичайної кам’яної брили з’являються загальні обриси нового проекту.

При наданні тонких рис використовується також і різний електрифікований інструмент.

Наша компанія пропонує виготовлення скульптур за типовими або індивідуальними (авторськими) проектами. Ми гарантуємо високу якість робіт та відповідальне ставлення до всіх побажань замовника.